Lukventa

Straipsniai

Būsto mugė 2022

Esame aktyvūs įvairių mugių ir konferencijų dalyviai, kuriose dalyvaujame kaip rekuperatorių montavimo įmonė. Viena tokių – ,,Būsto mugė“. Nuo 2014 – ųjų dukart metuose organizuojamas renginys, skirtas Vilniuje būsto ieškantiems žmonėms.

Resta paroda 2022

Jau ne vienerius metus mūsų įmonė siekia vieno tikslo – pasiūlyti gerą šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos sprendimą ir jį įdiegti kliento name, bute ar komercinėse patalpose. Mūsų paslaugos prasideda jau nuo pirminės konsultacijos, kurios metu aptariami kliento poreikiai, pageidavimai ir pasiūlomas individualus montavimo projektas.

Kas geriau – standi ar lanksti sistema?

Rinkoje gausu tą pačią funkciją atliekančių oro paskirstymo sistemų, tačiau bene kiekvienam, kuris nori tokią įsirengti savo patalpose, kirba klausimas, kurią sistemą pasirinkti. Rekuperacinė vėdinimo sistema gali būti projektuojama su lanksčiais arba cinkuotos skardos ortakiais. Abejos sistemos turi privalumų ir trūkumų, kuriuos apžvelgsime šiame tekste.

Kas yra rekuperacija?

Nežinote, kas yra rekuperacija ir kuo ji svarbi Jūsų patalpoms? Jeigu išgirdus žodį ,,rekuperacija“ Jums galvoje iškart kyla klausimai ,,kam, kodėl, kaip“, todėl šis tekstas kaip tik Jums. Skaitykite toliau ir rasite atsakymus į pagrindinius klausimus šia tema

Kainos skaičiuoklė

Pasirinkite namo tipą:

Tai yra medžiagų ir darbų kaina. Rekuperatorius nėra įskaičiuotas į sąmatą.
Kaina yra apytikslė, skaičiuoklė yra tobulinama pagal rinkoje esamą kainą ir klientų atsiliepimus (stengiames ją padaryti kiek įmanoma tikslesnę). Kainos nurodytos su PVM.