Lukventa

Būsto mugė 2022

Esame aktyvūs įvairių mugių ir konferencijų dalyviai, kuriose dalyvaujame kaip rekuperatorių montavimo įmonė. Viena tokių – ,,Būsto mugė“. Nuo 2014 – ųjų dukart metuose organizuojamas renginys, skirtas Vilniuje būsto ieškantiems žmonėms. Šioje mugėje ne tik pristatomi nauji būstų projektai, bet joje galima ir pasisemti genialių idėjų, informacijos, išgirsti naudingų patarimų apie gyvenamąją vietą, būsto įsirengimą, tinkamą investavimą.

Šioje mugėje skaitomos atviros paskaitos, be to, vyksta interjero dizainerių ir NT teisininkų konsultacijos. Dabar itin aktualioje mugėje dalyvauja bene stipriausi partneriai – stambiausi NT plėtotojai, didžiausios kreditavimo institucijos, patyrę teisininkai, draudikai, interjero dizaineriai, kurie konsultuoja šiandien aktualiais būsto pirkimo ir įrengimo klausimais

Į ,,Būsto mugę“ buvome pakviesti įmonės ,,Oxygen“ – Top 3 vėdinimo ekspertų Lietuvos rinkoje. ,,Oxygen“ vadovas mugėje pravedė mitus griaunantį pranešimą: ,,Rekuperacija: baubas ar draugas?“. Klausytojai turėjo galimybę susipažinti su pagrindiniais mechaninio vėdinimo sistemų tipais, sužinoti jų teigiamas ir neigiamas savybes. Beje, ,,Oxygen“ stende mugės lankytojai galėjo pamatyti naujos kartos rekuperatorių bei gauti eksperto atsakymus į klausimus, susijusius su rekuperacija. ,,Oxygen“, bendradarbiaudami su ,,Deals On Wheels LT“, mugėje pristatė ir pirmąjį elektromobilį su rekuperacija! Šis genialus projektas tapo tikra mugės pažiba.

Mūsų nedidelė įmonė jau yra pelniusi didžiųjų rekuperatorių įmonių pripažinimą. Esame rekomenduojami kaip patikimi rekuperatorių montuotojai, kurių esminis tikslas yra atrasti  optimaliausią sprendimą,  tenkinantį individualius kliento pageidavimus. 

  Remdamiesi įgyta patirtimi ir skirdami maksimalų dėmesį klientams, siekiame būti efektyviausiu ir naudingiausiu partneriu įveikiant Jūsų patalpų oro kokybės iššūkius. Stengiamės atrasti geriausią sprendimą klientui, rekomenduojame kokybišką techniką, atvykstame sutartu laiku ir per sutartą laikotarpį įgyvendiname suplanuotą montavimo projektą.

Įmonės ,,Oxygen“ pasitikėjimas ir rekomendacijos neabejotinai skatina mus eiti pirmyn rekuperatorių montavimo srityje, o dalyvavimas tokiose mugėse, kaip ,,Būsto mugė“, atveria galimybes pasisemti idėjų, įkvėpimo naujiems tikslams ir darbams.

Kainos skaičiuoklė

Pasirinkite namo tipą:

Tai yra medžiagų ir darbų kaina. Rekuperatorius nėra įskaičiuotas į sąmatą.
Kaina yra apytikslė, skaičiuoklė yra tobulinama pagal rinkoje esamą kainą ir klientų atsiliepimus (stengiames ją padaryti kiek įmanoma tikslesnę). Kainos nurodytos su PVM.