Lukventa

Resta paroda 2022

Jau ne vienerius metus mūsų įmonė siekia vieno tikslo – pasiūlyti gerą šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos sprendimą ir jį įdiegti kliento name, bute ar komercinėse patalpose. Mūsų paslaugos prasideda jau nuo pirminės konsultacijos, kurios metu aptariami kliento poreikiai, pageidavimai ir pasiūlomas individualus montavimo projektas.

Dėl atsakingo darbo esame pripažinti ne vienos didelės šios srities įmonės, iš kurių didžiausia – ,,Oxygen“. Ši įmonė tiekia modernius, kompaktiškus ir energetiškai efektyvius Oxygen X – Air rekuperatorius ir yra pripažinti bene geriausiais vėdinimo ekspertais Lietuvoje. Įvairiose statybų mugėse, konferencijose šios įmonės atstovai skaito paskaitas apie rekuperaciją, veda mokymus, o montuotojus kviečia į akademiją pagilinti žinias vėdinimo srityje, vėliau išduoda sertifikatus. 

Parodoje ,,Resta“ įmonės ,,Oxygen“ atstovai supažindino klausytojus su pagrindiniais vėdinimo sistemų tipais, akcentuodami svarbiausius jų bruožus, teigiamas ir neigiamas savybes. Dalyvavusieji galėjo susipažinti su statybų sektoriaus naujovėmis, inovatyviais daugiabučių ir privačių namų renovacijos sprendimais, energetinio efektyvumo nauda gyventojams bei užmegzti ryšius su statybų verslo atstovais.

Taigi dalyvavimas tokiose parodose kaip ,,Resta“, įmonės ,,Oxygen“ pasitikėjimas bei rekomendacijos, teigiami klientų atsiliepimai rodo mūsų įmonės pripažinimą rekuperatorių montavimo rinkoje. Tai patvirtina, kad komanda montavimo darbus atlieka kokybiškai, o kliento pageidavimus įvertina atsakingai.

Kainos skaičiuoklė

Pasirinkite namo tipą:

Tai yra medžiagų ir darbų kaina. Rekuperatorius nėra įskaičiuotas į sąmatą.
Kaina yra apytikslė, skaičiuoklė yra tobulinama pagal rinkoje esamą kainą ir klientų atsiliepimus (stengiames ją padaryti kiek įmanoma tikslesnę). Kainos nurodytos su PVM.